Boulevard du Souverain 100, 1170 Bruxelles

December 5, 2023

POOBA2 PRINS-BOUDEWIJNLAAN 43 - Prins Boudewijnlaan 41-43

MONTHLY REPORT – November 2023


DISTRIBUTION

Name Initials Function Reception
CLIENT
Sebastian Rubin SRU Owner x
PHICAP
Cindy De Taevernier CDT Property Lead x
Nick Van Cauwenberge NVC Property Back-up x
Alexis Mues AMU Property Accountant x

KEY FIGURES

30.11

N/AOccupancy Rate

173.611,97 EUR3rd Account Balance

64.194,43 EUROwner Account Balance

2.657,87 EUROpen Suppliers Account

29.656,07 EUROpen Rent Balance

50.688,04 EUROpen Charges Balance

Property

Date
Detail
Status
Responsible
Maintenance - Works
Jan - 23
Verwarming in het gebouw werkt niet optimaal
Equans zal zijn offerte sturen betreffende de plaatsing van een tweede ketel als back-up. De eigenaar is al lang op de hoogte van deze situatie
To follow
CDT
Capex Property
Sep - 23
Vervanging van lift 1
To follow
CDT
Mar - 23
Hersteling zonnewering
update in loop bij FDS met wat er gebeurd is en wat nog moet gebeuren en op basis daarvan en afspraak + offerte vragen bij Louvers voor herstelling en nadien preventief onderhoud.
To follow
CDT
Mar - 23
De ventiloconvectoren zijn verouderd. De kranen lopen voortdurend vast en er is geen weersafhankelijke regeling.

Offerte opgevraagd bij Equans. Budget kraanwerk reeds ontvangen. Nog in afwachting van voorstel aanpassen regeling. Budget is ecxl. vervangen van gecorrodeerde manuele kranen op linkervleugel gelijkvloers (Ca. 26.325 € excl VAT)
To follow
SBO
Control
Nov - 23
Rapport SGS elektrische laagspanningsinstallatie gebeurd op 03/10 : Equans zal een offerte maken om de inbreuken te oplossen. De eigenaar gaat niet akkoord met regie uren en wilt een concrete offerte
Rapport SGS elektrische hoogspanningsinstallatie gebeurd op 02/10 : zelfde
To follow
CDT
Admin - Legal - Insurance
Nov - 23
Rondgang op 20/10 met de eigenaar : zonnepanelen (G&D Energy) en laadpalen (Pluginvest). De property moet onderzoeken om het verbruik te communiceren.
In progress
CDT
Confidential information